Спеціалізований транспорт, фургони, надбудови

Ізотермічні рефрижераторні фургони, кунги, кузови

Виробляємо ізотермічні рефрижераторні фургони із цільних або набірних панелей, безкаркасного або каркасного типу.

Конструкція фургона виготовлена з використанням суцільних або набірних сендвіч-панелей різної товщини та наповнення, що має мінімальну тепловіддачу:
- суцільна сендвіч-панель складається з екструдованого пінополістиролу, фанерованого з обох боків армованим скловолокном, виробництва компанії «Lamilux», Німеччина з додатковим ровінговим протиударним покриттям.
- Набірна сендвіч-панель складається з пінополіуріетану, фанерованого металевим оцинкованим листом. Панелі з'єднуються між собою замком типу «шпилька в паз», забезпечуючи щільне примикання по утеплювачу з відсутністю «мостів холоду».

Ізотермічний фургон призначений для перевезення продуктів харчування, лікарських засобів та іншої продукції, для яких не потрібний спеціальний температурний режим.

Рефринжераторні фургони призначені для перевезення продукції в температурному діапазоні від -20С до +20С, що забезпечується холодильним обладнанням світових виробників.

Багатоцільовий кузов-фургон призначений для перевезення вантажів промислового призначення, спеціального обладнання, а також продовольчих товарів, що не потребують температурних умов транспортування.
Промтоварні фургони забезпечують надійний захист вмісту від зовнішніх впливів – сонячного світла, пилу, атмосферних опадів та інших факторів. Промтоварні фургони адаптовані для промислових вантажів за температури від -40 до +40°С та атмосферної вологості не вище 80%.

Кузови виготовлені «РЕФОРМ» з високоякісних матеріалів, які зберігають теплоізоляційні та міцнісні властивості протягом тривалого часу та на сучасному технологічному обладнанні, серед яких ЧПУ верстати (прес для згинання металу, лазерний та плазмовий верстати), напівавтоматичні та автоматичні зварювальні апарати.

Контроль якості забезпечується застосованою на виробництві системою управління якістю, сертифікованою за стандартом ISO 9001: 2000

Особливістю автофургонів нашого виробництва у конструкції підрамника та зовнішнього алюмінієвого каркасу. Запатентована конструкція фургона забезпечує цілісність та довговічність фургона з урахуванням постійних динамічних навантажень при експлуатації дорогами України, 90% яких перебувають у незадовільному стані.

Сендвіч-панелі, з яких складається термокапсула, є конструкцією зі склеєних між собою надміцними двокомпонентними еластичними клеями, що дозволяє витримувати динамічні навантаження і різницю температури.
Як середній шар використовується екструдований пінополістирол STYROFOAM міцністю 32-45 кг/м3, який відрізняється високою міцністю та низьким коефіцієнтом теплопровідності (0,032-0,034 Вт/м2).
Для зовнішньої та внутрішньої обшивки сендвіч-панелі використовується скловолокно-пластик виробника LAMILUX (Німеччина), якому властиві висока стійкість до ударів і мала питома вага, а також стійкість до обробки хімічними засобами.

Особливістю фургонів нашого виробництва є підрамник особливої конструкції та зовнішній алюмінієвий каркас, виготовлений із спеціалізованих профілів, який забезпечує міцність, довговічність фургона та економію у вазі надбудови.
Підрамник - спроектований нашими інженерами за найсучаснішими тенденціями кузовобудування, має кілька етапів обробки: піскоструминна обробка, хімічна обробка, нанесення спеціальної фарби в фарбо-сушильній камері, все це забезпечує довготривалу та надійну експлуатацію надбудови.
Зовнішній каркас - алюмінієвий, складається із спеціальних профілів, які були спроектовані та запатентовані, - забезпечує міцність конструкції та значну економію у вазі готової конструкції.

Холодильне обладнання, що розраховується під розміри кузова та вимог Клієнта до вантажу, що перевозиться, може бути таких брендів як:

THERMO KING
Carrier
Thermal Master

Варіанти змовлення ізотермічних кунгів може бути на базі різних шасі та суцільнометалевих мікроавтобусів:

шасі з одинарною кабіною "singelr cabine" (2-3 місця включаючи водія)
шасі з подвійною кабіною "double-cabine" (5-7 місць, включаючи водія)
суцільнометалевий мікроавтобус або "пиріжок-каблучок"

Мы работали с такими клиентами:
Обратная связь
Контактные данные

Тел.

(044) 374-04-64

Факс:

(044) 374-04-63

Мобильный:

(044) 466-30-38

E-mail:

sales@reform.kiev.ua

Адрес

07354, Украина

Киевская область,

Вышгородский район,

С. Новые Петровцы

Переулок 1-го Мая, 25

Основная специализация компании «РЕФОРМ» – разработка конструкций, производство и обслуживание бронированных и специализированных (передвижных автомастерских и автолабораторий) автомобилей для банковских учреждений, силовых ведомств, аварийной газовой службы и других спецслужб, а также бронирование автомобилей VIP класса для частных лиц на базе внедорожников и легковых автомобилей.

Наша компания также предоставляет услуги по сервисному обслуживанию на собственном СТО бронированных инкассаторских автомобилей, доработке спецтранспорта по индивидуальным проектам, продаже и установке инкассаторских спецконтейнеров (кейсов) на специальные автомобили.


Наши конкурентные преимущества:

  • Собственная материально-техническая база, оснащенная новейшим и высокотехнологичным оборудованием.
  • Внедрение новейших технологий и применение собственных запатентованных разработок, а также использование при изготовлении бронированных автотолько сертифицированных материалов (бронелисты, комплектующие материалы, стекло и другие).
  • Высококвалифицированный персонал, мощные конструкторские и производственные возможности, обеспечивающие полный цикл выполнения работ, – от создания чертежно-конструкторской документации до сборки бронированного автомобиля.
  • Индивидуальный подход к каждому клиенту, оперативное решение поставленных задач, постоянный контроль качества на всех этапах производства.
  • На специализированное оборудование, включая бронированные автомобили и спецавтомобили, устанавливается гарантия ООО «РЕФОРМ» без ограничения пробега на 24 месяца. Продажа бронированных авто осуществляется также с предоставлением гарантий от завода-производителя базовых автомобилей.