Специализированный транспорт и ФУРГОНЫ

Пиротехническая машина Легкого типа

Специфікація автомобіля Mitsubishi L-200

Піротехнічна машина легкого типу (ПМ-Л)/ Пиротехническая машина легкого типа

 

Піротехнічна машина легкого типу (далі - ПМ-Л) забезпечує роботи з розмінування та подальшого транспортування вибухонебезпечних предметів (далі – ВНП) малого калібру загальною вагою до 250 кг. до місця знищення.

Автомобіль з колісною формулою 4x4 відповідає основним технічним вимогам до спеціалізованих транспортних засобів, які використовують підрозділи ДСНС України.

Автомобіль застосовується для:

1)                оперативної доставки дорогами всіх категорій з максимальною швидкістю розрахунку в кількості з 1 -2 особи і спеціального майна та спорядження до місць виявлення ВНП;

2)                організації радіозв'язку в УКХ (КХ) діапазоні з використанням базової радіостанції на дальність не менше 20 км та переносних - на дальність не менше 3 км;

3)                освітлення місць проведення робіт з пошуку ВНП за допомогою фар прожекторів;

4)                перевезення ВНП малого калібру.

 

 

Загальні характеристики ПМ – Л на шасі автомобіля Mitsubishi L-200 наведені.

Кабіна, пасажирський, вантажний відсік

Пасажирський відсік призначений для перевезення екіпажу у складі 1-ї особи (без урахування водія). Пасажирський відсік обладнаний стандартними сидіннями для здійснення довгих поїздок, додатковими кріпленнями та нішами для перевезення технологічного електронного обладнання.

Вантажний відсік автомобіля призначений для розміщення та перевезення до місця аварії екіпіровки, технологічного обладнання, інструменту та проведення спеціальних робіт.

Розміщення екіпіровки, технологічного обладнання, інструменту здійснюється на спеціальній консолі на місці кріплення задніх пасажирських сидінь (розроблений у відповідності до кількості обладнання, що має перевозити автомобіль), виконаній з нержавіючої сталі.

Для розміщення та фіксації екіпіровки, технологічного обладнання, інструменту застосовуються посилені гумові кріплення.

Освітлення відсіку - від бортової мережі автомобіля з додатковими до штатного світлодіодними лампами.

На даху автомобіля розміщується одна сигнально-гучномовна установка згідно з вимогами ДСТУ 3849-99.

Все обладнання розміщено у знімних скринях або ж кріпиться за допомогою легко знімних фіксаторів на полицях, що мають можливість регулювання по висоті. Кріплення обладнання у відсіках забезпечують достатню жорсткість та не допускають наявності люфту, вібрації під час руху автомобіля.

 

Передбачено кріплення та місця зберігання Обладнання згідно переліку, яке постачається Замовником:

Схема відсіків піротехнічного автомобіля

1.Броньована перегородка

2. Неброньована перегородка

3. Стелажі для перевезення обладнаня

4. Броньовані ящики для перевезення ВНП

5. Борт по периметру

6. Конуса

Мы работали с такими клиентами:
Обратная связь
Контактные данные

Тел.

(044) 374-04-64

Факс:

(044) 374-04-63

Мобильный:

(044) 466-30-38

E-mail:

sales@reform.kiev.ua

Адрес

07354, Украина

Киевская область,

Вышгородский район,

С. Новые Петровцы

Переулок 1-го Мая, 25

Основная специализация компании «РЕФОРМ» – разработка конструкций, производство и обслуживание бронированных и специализированных (передвижных автомастерских и автолабораторий) автомобилей для банковских учреждений, силовых ведомств, аварийной газовой службы и других спецслужб, а также бронирование автомобилей VIP класса для частных лиц на базе внедорожников и легковых автомобилей.

Наша компания также предоставляет услуги по сервисному обслуживанию на собственном СТО бронированных инкассаторских автомобилей, доработке спецтранспорта по индивидуальным проектам, продаже и установке инкассаторских спецконтейнеров (кейсов) на специальные автомобили.


Наши конкурентные преимущества:

  • Собственная материально-техническая база, оснащенная новейшим и высокотехнологичным оборудованием.
  • Внедрение новейших технологий и применение собственных запатентованных разработок, а также использование при изготовлении бронированных автотолько сертифицированных материалов (бронелисты, комплектующие материалы, стекло и другие).
  • Высококвалифицированный персонал, мощные конструкторские и производственные возможности, обеспечивающие полный цикл выполнения работ, – от создания чертежно-конструкторской документации до сборки бронированного автомобиля.
  • Индивидуальный подход к каждому клиенту, оперативное решение поставленных задач, постоянный контроль качества на всех этапах производства.
  • На специализированное оборудование, включая бронированные автомобили и спецавтомобили, устанавливается гарантия ООО «РЕФОРМ» без ограничения пробега на 24 месяца. Продажа бронированных авто осуществляется также с предоставлением гарантий от завода-производителя базовых автомобилей.